Resultat - Tanem 1. mai 2013

Se flere

Stort oppmøte og fint løpevær på årets første løp i mosjonskarusellen.

Vinner av første løp i år som i fjor var Håvard Høiaas i herreklassen på tiden 20:56. Blandt damene var det Guro Sundal som sto for den raskeste tide på 22:57. Av de under 15 var det Jan Magnus Røsbjørgen som hadde den beste tiden på meget gode 21:48. 18 stykker løp på tid og 18 startet i trimklassen.

Vi håper alle stiller til start igjen allerede neste uke, da på Rådhuset i Klæbu.

 

Bilder fra løpet finner du under resultatlisten

 

Startnr Navn Klubb Alder Tid
17 Håvard Høiaas Klæbu Løpeklubb o/15 20:56
1 Vegard Stav Leik o/15 21:02
22 Anders K. Broen Klæbu Løpeklubb o/15 21:27
14 Jon Røstum OK Gaula o/15 21:30
19 Bjarne V. Nilsen o/15 21:36
18 Håvard Lium Støtet o/15 21:40
5 Jan Magnus Røsbjørgen Klæbu Løpeklubb u/15 21:48
23 Espen Værnes Klæbu Løpeklubb o/15 22:30
32 Even Storrø Klæbu Løpeklubb o/15 22:44
239 Guro Sundal Klæbu Løpeklubb o/15 22:57
34 Ola Øfstedal Klæbu Løpeklubb o/15 24:28
10 Enok Engen Flå u/15 24:49
31 Morten Åge Storrø Klæbu Løpeklubb o/15 24:52
9 Konrad Engen Flå u/15 24:57
33 Magnus Berg Klæbu Løpeklubb u/15 25:28
6 Ragnhild Nyhus Røsbjørgen Klæbu Løpeklubb o/15 25:52
8 Annbjørg Engen Flå o/15 28:17
27 Harald Langlo Trollelg o/15 34:51
119 Ola Meistad Flå o/15 Trim
2 Andreas Haug Sellesbakk Klæbu IL u/15 Trim
3 Svenn Inge Sellesbakk Klæbu IL o/15 Trim
4 Tone Haug Sellesbakk Klæbu IL o/15 Trim
7 Anders Nyhus Røsbjørgen Klæbu Løpeklubb u/15 Trim
11 Martin Aadahl Klæbu Løpeklubb u/15 Trim
12 Tor Aadahl Klæbu Løpeklubb o/15 Trim
13 Tone Arntzen Klæbu Løpeklubb o/15 Trim
15 Vidar Bjørgum Klæbu Løpeklubb o/15 Trim
16 Magnus Bjørgum Klæbu Løpeklubb u/15 Trim
20 Håvard Telebond Klæbu Løpeklubb o/15 Trim
21 Astrid Telebond Klæbu Løpeklubb o/15 Trim
24 Monika Devle Klæbu Løpeklubb o/15 Trim
25 Heidi Sjøli Klæbu Løpeklubb o/15 Trim
26 Håkon Sjøli Klæbu Løpeklubb u/15 Trim
28 Trond Rønningen Klæbu Løpeklubb o/15 Trim
29 Asbjørn Sigstadstø Klæbu Løpeklubb o/15 Trim
30 Brit Sigstadstø Klæbu Løpeklubb o/15 Trim

Løpskarusell

  • Rådhuset

    Løyperekord Rådhuset

    × Terje Olsen 23:34

    Laster kart...

  • Lappen

    Løyperekord Lappen

    × Petter Eliassen 16:35

    Laster kart...

  • Moodden

    Løyperekord Moodden

    × Håvard Høiaas 6.35

    Laster kart...

  • Lauvåsen

    Løyperekord Lauvåsen

    × Kristian Woldvik 10.37

    Laster kart...

  • Tanem

    Løyperekord Tanem

    × Kristoffer Vollset 19:06

    Laster kart...

  • Sentrumsjoggen

    Laster kart...

St-Olavsloppet