Lagoppstilling Lag 2 2015
Her finner du oppsett for Klæbu løpeklubb lag 2 for St. Olavsloppet 2015
Etappe nr. | Etappe | Lengde m/deling | Navn på løper | Telefonnr | Estimert hastighet | Estimert klokkeslett |
[km] | [min/km] | Start | Slutt |
1 | Trondheim - Lade | 4,2 | Anders Røsbjørgen | | 04:20 | 08:45 | 09:03 |
2 | Lade - Ranheim | 5,5 | Eskild Bjørklimark | | 04:20 | 09:03 | 09:27 |
3 | Ranheim-Malvik | 7,2 | Bjørnar Værnes | | 04:20 | 09:27 | 09:58 |
4 | Malvik - Hommelvik | 10,7 | Tor Aadahl | | 04:20 | 09:58 | 10:44 |
5 | Hommelvik - Gevingåsen | 6,7 | Martin Aadahl | | 04:20 | 10:44 | 11:13 |
6 | Gevingåsen - Stjørdal | 6,6 | Magnus Bjørgum | | 04:20 | 11:13 | 11:42 |
7 | Stjørdal - Framnes | 9,2 | Jon Olav Røsbjørgen | | 04:20 | 11:42 | 12:22 |
8 | Framnes - Steinvikholmen | 7,0 | Even Skaret | | 04:20 | 12:22 | 12:52 |
9 | Steinvikholmen - Fættenfjord | 8,1 | Morten Åge Størrø | | 04:20 | 12:52 | 13:27 |
10 | Fættenfjord - Åsenfjord | 7,8 | Sigurd Skomedal | | 04:20 | 13:27 | 14:01 |
11 | Åsenfjord - Åsen | 4,0 | Krister Sundset | | 04:20 | 14:01 | 14:18 |
12 | Åsen - Ronglan | 8,1 | Stian Dahlstrø | | 04:20 | 14:18 | 14:53 |
13 | Ronglan - Skogn | 6,5 | Even Overskaug | | 04:20 | 14:53 | 15:21 |
14 | Skogn - Levanger | 8,8 | Magnus Berg | | 04:20 | 15:21 | 16:00 |
Sum | 18 etapper. Total lengde: | 100,4 | | Gj.snittshastighet (dag 1) | 04:20 | | 16:00 |
| | | | Total tid (dag 1) | 07:15:04 | | |
15 | Levanger - Mule skole | 6,6 | Stian Dahlstrø | | 04:20 | 10:15 | 10:43 |
16 | Mule skole - Verdalsøra | 6,7 | Espen Værnes | | 04:20 | 10:43 | 11:12 |
17 | Verdalsøra - Stiklestad | 5,1 | Eskild Bjørklimark | | 04:20 | 11:12 | 11:34 |
18 | Stiklestad - Leirådal | 6,0 | Øystein Iversen | | 04:20 | 11:34 | 12:00 |
19 | Leirådal - Østnesbakkene | 6,1 | Sigurd Skomedal | | 04:20 | 12:00 | 12:27 |
20 | Østnesbakken - Inndal | 4,0 | Mathias Hovdar | | 04:20 | 12:27 | 12:44 |
21 | Inndal - Vaterholmen | 7,3 | Even Skaret | | 04:20 | 12:44 | 13:16 |
22 | Vatreholmen - Sul | 8,8 | Kåre Indhaug | | 04:20 | 13:16 | 13:54 |
23 | Sul - St. Olavsbrua | 9,0 | Tor Aadahl | | 04:20 | 13:54 | 14:33 |
24 | St. Olavsbrua - Sandvika | 5,4 | Martin Aadahl | | 04:20 | 14:33 | 14:56 |
Sum | 10 Sträckor, total längd | 65,0 | | Gj.snittshastighet (dag 2) | 04:20 | | 14:56 |
| | | | Total tid (dag 2) | 04:41:40 | | |
25 | Sandvika- Kalfjället | 5,6 | Kjetil Stubbom | | 04:20 | 10:15 | 10:39 |
26 | Kalfjället - Skalstugan | 5,4 | Cathrine Sigstadstø | | 04:20 | 10:39 | 11:02 |
27 | Skalstugan - Saxån | 4,7 | Ingvild Harr Lian | | 04:20 | 11:02 | 11:23 |
28 | Saxån - Moan | 7,7 | Roger Værnes | | 04:20 | 11:23 | 11:56 |
29 | Moan -Stalltjärnsgropen | 3,6 | Vegard Høiaas | | 04:20 | 11:56 | 12:12 |
30 | Stalltjärnsgropen -Bodsjöbränna | 7,9 | Espen Værnes | | 04:20 | 12:12 | 12:46 |
31 | Bodsjöbränna - Staakurvan | 10,9 | Morten Åge Størrø | | 04:20 | 12:46 | 13:33 |
32 | Staakurvan - Duved | 8,3 | Jon Olav Røsbjørgen | | 04:20 | 13:33 | 14:09 |
33 | Duved - Ängena | 3,7 | Anders Røsbjørgen | | 04:20 | 14:09 | 14:25 |
34 | Ängena - Åre | 3,8 | Robin Andre Trøen | | 04:20 | 14:25 | 14:41 |
Sum | 10 etapper. Total lengde: | 61,6 | | Gj.snittshastighet (dag 3) | 04:20 | | 14:41 |
| | | | Total tid (dag 3) | 04:26:56 | | |
35 | Åre - Såå | 7,6 | Sigurd Skomedal | | 04:20 | 08:15 | 08:47 |
36 | Såå - Undersåker | 7,6 | Even Skaret | | 04:20 | 08:47 | 09:20 |
37 | Undersåker-Undersåkers krk | 6,7 | Espen Værnes | | 04:20 | 09:20 | 09:49 |
38 | Undersåkers krk - Järpen | 6,2 | Nils Ottar Svaan | | 04:20 | 09:49 | 10:16 |
39 | Järpen - Mörsil | 11,6 | Egil Dahlstrø | | 04:20 | 10:16 | 11:07 |
40 | Mörsil - Andersböle | 5,7 | Kasper Myhr | | 04:20 | 11:07 | 11:31 |
41 | Andersböle -Bleckåsen | 4,6 | Isak Myhr | | 04:20 | 11:31 | 11:51 |
42 | Bleckåsen - Slåtte | 5,4 | Martin Sundset | | 04:20 | 11:51 | 12:15 |
43 | Slåtte - Glösa | 8,3 | Stian Dahlstrø | | 04:20 | 12:15 | 12:51 |
44 | Glösa- Valne | 6,6 | Jon Olav Røsbjørgen | | 04:20 | 12:51 | 13:19 |
45 | Valne - Nälden | 6,9 | Arnar Buseth | | 04:20 | 13:19 | 13:49 |
46 | Nälden - Västerkälen | 8,1 | Martin Aadahl | | 04:20 | 13:49 | 14:24 |
47 | Västerkälen - Krokom | 5,4 | Roger Værnes | | 04:20 | 14:24 | 14:48 |
48 | Krokom - Grönängen | 3,6 | Vegard Høiaas | | 04:20 | 14:48 | 15:03 |
49 | Grönängen - Ås | 7,6 | Magnus Berg | | 04:20 | 15:03 | 15:36 |
50 | Ås - Byskogen | 4,5 | Robin Andre trøen | | 04:20 | 15:36 | 15:56 |
51 | Byskogen - Østersund | 5,4 | Krister Sundset | | 04:20 | 15:56 | 16:19 |
Sum | 14 etapper. Total lengde: | 111,8 | | Gj.snittshastighet (dag 4) | 04:20 | | 16:19 |
| | | | Total tid (dag 4) | 08:04:28 | | |
Sum | Total lengde | 338,8 | | Gj.snittshastighet (totalt) | 04:20 | | |
| | | | Total tid (totalt | 24:28:08 | | |